SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Čierny humor

Sedí bača na vŕšku a pozoruje stopárku. Stopárke zastane auto, ona sa nakloní vodičovi do okna, on ju doň privrzne a znásilní. Bača sa na to všetko pozerá a zamyslí sa: "Tak, na to auto nemám, ale tie dvere... to si kúpim!"

Pánovi Rupertovi treba neuveriteľne cikať, a tak vyrazí dvere a vrúti sa na verejné záchody. Bežiac si rozopína nohavice, siaha do trenírok, ale nanešťastie sa mu nepodarí dôjsť k pisoáru načas a pociká sa. Keď vidí, čo sa stalo, od nervozity sa aj pokaká. Tušiac strašnú hanbu sa na mieste rozplače a z nosa mu zároveň začnú tiecť sople. Pri vedľajšom pisoári stojí mladý chlapec, fascinovane sa pozerá na pána Ruperta a pýta sa ho: "Ujo, a s ušami tiež niečo viete?"

Do obchodu príde silnejšia pani a vraví predavačovi: "Rada by som videla nejaké plavky, čo by mi pristali." "Aj ja!" - odvetí predavač.


Veľké dopravné lietadlo vo vzduchu. Letuška informuje cestujúcich: To, čo vidíte zprava, je odlomené krídlo. To, čo vidíte zľava je horiaci motor, a tie biele obláčiky pod nami, to sú piloti, ktorí práve povyskakovali. Želám vám príjemný let!

Aký je rozdiel medzi elektrikárom a pyrotechnikom? Elektrikár si pred smrťou ešte zatancuje!

Pohrebný ústav príjme nového rečníka - predtým kanibala. Po prvom "rozlúčení" si ho zavolá riaditeľ pohrebného ústavu a hovorí: "Váš prednes bol pekný, citlivo ste mŕtveho popísal, aj pozostalí boli spokojní, ale prečo ste pri tom, že "bol dobrý človek" tak slintal?"

Vieš, robil som rok v Černobyle, povie otec synovi a syn sklopí hlavu. Tiež som rok bol v Hirošime, povie otec a syn sklopí aj druhú hlavu.

Viete čo dostane baník po smrti? 3 dni voľna a zase šup šup pod zem.

Leží na zemi mŕtvy rogalista a policajti sa pýtajú ujka čo ho odstrelil: Prečo ste po ňom toľko strieľali??? Musel som streliť asi tri krát kým ho ten vták pustil...

Na veľkej budove vypukne požiar a jedinou možnosťou ako uniknúť je skočiť do plachty. Požiarnici sa rozostúpia a čakajú. Vyskočí beloch - chytia ho. Vyskočí druhý beloch - chytia ho, ale keď vyskočí cigáň tak sa uhnú. Vyskočí druhý - uhnú sa. Jeden požiarnik to nevydrží a zakričí hore: Tých zhorených už nehádžte!

Farár hovorí umierajúcemu: Ja vám vystrojím taký pohreb, že do smrti naň nezabudnete!

Jozefa Ščepného 45-ročného poštového doručovateľa zo Svidníka pohrýzol pes do nohy. Keď sa zohol, aby si pozrel ranu, pes mu odhryzol ucho.


Príde domov ochrnutý vozíčkár a nadáva ako čert. Žena sa ho pýta: Drahý čože sa ti stalo, že tak nadávaš? Ale vošiel som do Obuvy s vozíkom, lebo vonku pršalo a predavačka sa mi snažila predať gumené čižmy do blata. Krava sprostá, ako keby nevidela, že som imobilný! A o desať minút na námestí SNP ma chcel pokutovať dopravný policajt, že som prekročil povolenú rýchlosť. No nie je kôň? Drahý nerob si z toho nič, nalej si jednu vodku a to ťa postaví na nohy!

Posledné slová pred smrťou: Aha, letí lietadlo, že vraj niektoré omylom počas letu zhadzujú balíky zmrazených hovien, aaauuu! To nie je munícia z druhej svetovej vojny.

Bola taká zamilovaná do života, až si ho vzala.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10