SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Čierny humor

V živote každého človeka sú dva dobré roky. Tieto sú potom vyryté na náhrobnom kameni.

Pribehne mladý upír do pekárne a kričí: "Chlieb, chlieb, rýchlo mi dajte chlieb!" Predavačka na neho: "Ale veď upíry chlieb nejedia!" "To je pravda, ale za rohom je havária, tak si idem namáčať!"

Hrobári oslavujú nový rok. Jeden vraví: "Ja tento nový rok priam neznášam." Druhý: "Prečo, veď je to veselé?" Prvý: "Ale ľudia sú hnusní sebci. To počúvaš len samé: Na zdravie! A z čoho budeme žiť my, to nikoho nezaujíma?!"


Sedí v base narkoman, hasič a sadista. Narkoman hovorí: "Zapáliť si tak jednu cigošku." Hasič sa pridá: "A potom ju uhasiť." Sadista na to: "Na tvojom čele."

Ako sa hovorí človeku, ktorý má len pravú ruku a pravú nohu? All right.

Kedy slepec dostane klaustrofóbiu? Keď mu strčíte palicu do vedra.

Čo sa vznáša nad masovým hrobom? Kolektívny duch.

Príde Araňa k lekárovi a hovorí mu: "Pán doktor som tehotná, ale to dieťa nechcem poraďte mi jednoduchý a lacný spôsob." Doktor jej hovorí: "Pite veľa vody a nechoďte na záchod, ono sa to možno utopí!"

Na opustenom ostrove stroskotá žena a dvaja muži. Žena o mesiac hovorí: "Mňa už tie prasačinky nebavia," a zabije sa. Muž o mesiac hovorí: "Mňa už tie prasačinky nebavia, zakopme ju!" Druhý muž o týždeň povie: "Mňa už tie prasačinky nebavia, vykopme ju!"

"Spadol som z bicykla a pozri, ako sa mi z nosa valí krv." "Z nosa? Z akého nosa?"

Príde Dedo Mráz do Somálska a pýta sa detí: "Detičky a prečo ste také chudé?" "Pretože nepapáme." "No kto nepapá nedostane darčeky!"

Na ľade leží dieťa: "Pani, to je vaše dieťa?" "Áno." "Bože, veď prechladne!" "Nebojte sa, leží tam už tri dni a ešte ani raz nekýchol."


Sedí dievčatko v parku a plače. "Čo sa ti stalo, dievčatko?" "Otecko mi zabil psíka!" "Možno ti kúpi nového." "Ale keď ja som si ho chcela zabiť sama."

"Dežo, počul som, že ti zomrela žena." "Hej zomrela." "A na čo zomrela?" "Ná však já neviem ani na čo žila!"

Idú siamske dvojčatá po moste a jedna nahnevá druhú. Tá druhá vraví: "Nehnevaj ma, lebo ťa zhodím z mosta!"


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10