SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...



TOPlist

Čierny humor

Hovorí primátor Drážďan v čase povodní: Pomoc susedných krajín povodňou postihnutým Drážďanom je obrovská. Napríklad Češi posielajú po vode nafukovačky, madrace a niekedy aj celé domčeky.

Keď zomriete, užite si chvíľku neba, kým v pekle nezistia, že ste zomreli.

Príde skupina židovských obchodníkov a krčmárov pred nebeskú bránu, zaklopú a keď im otvorí svätý Peter a pýta sa, čo by radi, odpovedia: Šalom, prišli sme, lebo mladý pán nám je ešte dlžný za poslednú večeru.


V stredoveku neverné ženy kameňovali. Ach tak! Preto teraz cesty asfaltujú.

Stretli sa dve susedky a akože ináč, začali hovoriť o tretej, Zuzke Kováčovej. Len si predstav, počula som, že Zuzka dostala infarkt. Nuž vidíš, aká je to nespravodlivosť. Tá musí mať všetko prv ako my.

Ide kamionista cez dedinu a zrazu sa na prechode zjaví malé dievčatko. Kamionista to nedokáže ubrdziť a prerazí dievčatko. Vyjde z kamiónu a vidí tam matku ako plače s dievčatkom v náručí. Kamionista sa chytí za hlavu a povie: Blbé čo?!

Príde žena na hrob svojho muža, vypleje burinu, vymení vodu vo váze, doleje petrolej do lampy, zapáli sviečku… Potom si sadne na múrik a takto si vzdychne: Ach, jej, ty starý pazúr! Zase si to vyhral! Ty sa tu rozťahuješ ako taký gróf a je sa musím v chalupe doma tlačiť so štyrmi harantami.

Policajti sa dostavili k havárii dvoch vozidiel. Policajt vytiahol vodiča z auta, podoprie ho o strom a kričí: Je to dobré, je živý, ešte mu idú hodinky!

Odsúdeného na smrť sa pred popravou pýtajú: Máte nejaké posledné želanie? Cigaretku, slivovičku, koňačik...? Nie, ďakujem! Škodí to zdraviu!

Odsúdený na smrť upálením sa vyškiera: Mňa nenaseriete! Aj tak som sa chcel dať spopolniť!

Na koľajniciach leží samovrah. Keď okolo neho prechádza železničiar, prihovorí sa mu: Človeče, vstávajte! Máte to márne, dnes sa vlaku nedočkáte... Štrajkujeme!


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10