SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Čierny humor

Príde starká do pohrebnej služby a hovorí: Chcela by som rezervovať starkému pohreb, ale trochu diskrétnejšie, je to prekvapenie na jeho narodeniny.

Počul si, že Mašlok vyhral štyridsať miliónov eur? Vyhral? Také niečo by som, človeče, neprežil od radosti. A čo myslíš, prečo ho pochovali?

Viete prečo sa M. Jacskon nebojí upírov? Lebo nemá krv (je z plastu).


84 starej babičke sa blíži koniec jej života a chce si vyskúšať svojich troch vnukov, či ju majú radi. Prvý vnuk je na rybačke a chytá ryby. Babička skočí do vody, on ju spoznal a skočil za ňou. Na druhý deň si našiel v garáži nového Forda. Druhý sa prechádzal v parku a keď išiel okolo studni, tak babička skočila do nej a samozrejme on za ňou. Na druhý deň si našiel v garáži novú Alfu Romeo. Tretí išiel z mesta a babička za ním na prechode pre pre chodcov prešla na červenú a vnuk mal 5 sekúnd na to aby ju zachránil, ale smola-nechcelo sa mu. Na druhý deň si našiel v garáži nové vyblýskané FERRARI ENZO a na dverách boli zavesené kľúčiky a zlatá ligotajúca stužka, na ktorej bolo napísané: S vďačnosťou od DEDKA!!!

V írskom katolíckom Dubline plače malý 8 ročný chlapec. Okoloidúci sa ho pýta: Prečo plačeš synak? Ále, zomrela mi dnes mama. To je strašné... Ak chceš, tak pôjdem ihneď s tebou za duchovným otcom O`Reilym. Ďakujem Vám pekne pane, ale sex je posledná vec, na ktorú mám práve teraz chuť...

Ach, vy ste sa už vrátili z dovolenky? Veď ste tam chceli ostať ešte dva týždne?! Viete, to bolo tak. Bývala som u sedliaka. Najprv ochorelo prasa a tak sme jedli celý týždeň bravčovinu. Potom sa mu zdula krava a tak sme 14 dní jedli hovädzinu. Včera mu zomrela stará matka, z toho som dostala strach, a rýchlo som sa vrátila domov.

Počuli ste, nejaký chlapec našiel za mestom mínu. Áno, bolo to veľmi dobre počuť.

Ako vypočítate vzorec pre výpočet úniku žida z koncentráku? Výška komína + rýchlosť vetra.

Posledné slová pred smrťou: Aha, gumený granát. Aha, šteniatko. Aha, dažďovka.

Kŕdlik židovských detí veselo vyvádza na mínovom poli. Niektoré vyhadzujú svoje rúčky až do výšky tridsiatich metrov.

Rozprávajú sa dve susedky: Ahoj Ruženka, čo nové? No predstav si, dnes ráno pošlem muža pre zemiaky do obchodu a jeho zrazí auto. A čo budeš teraz robiť? Asi ryžu.

Idú dve paradajky do obchodu kúpiť kečup, jednu z nich zrazí autobus a tá druhá povie: Aha kečup! Už nemusím ísť do obchodu.


Päť chlapíkov s basebalovými palicami obstúpi cigáňa a podávajú mu kocku od Človeče nehnevaj sa a prikážu: Hádž! Keď hodíš jednotku, dvojku, trojku, štvorku alebo päťku, tak ťa zbijeme. A čo ak hodím šestku? Ty nepoznáš človeče nehnevaj sa? Tak hádžeš znova!

Krčmár sa pýta jednej ženy: Prečo váš muž nechodí do krčmy? Pred týždňom zomrel. No, ešte že tak. Ja som si myslel, že sa hnevá.

Sto mŕtvych cigáňov na štyri v krížovke? Málo.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10