SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

Čierny humor

dedo mraz prdol raz prdol dva razy bolo po mrazy

Nič sa ti nedarí nič ti nejde, sadni si na diaľnicu ono ťa to prejde.

Máš problém, chceš zomrieť, tak príď k nám ... pohrebná služba. :D


Chromý vraví slepému: Ja ťa kopnem! Slepí na to: To chcem vidieť!

Babka výhra prvú cenu v športke. Zbehnú sa novinári a pýtajú sa: Babka, čo si kúpite za tie milióny? Babka odpovedá: Dom, auto a dám postaviť veľký pomník Hitlerovi. Novinári: Babka, veď to bol najväčší netvor. Babka pozrie na tetovanie na ruke a povie: Ale čísla mi vyšli.

Prečo má smrtka kosu? Lebo nemá papiere na kombajn!

Radí sa gazda s gazdinou: "Ten náš baran je akýsi smutný. Nemal by som ho zarezať?" "No keď myslíš, že ho to rozveselí..."

Rozprávajú sa dvaja chlapci: "Môj dedko bol hrdina." "Môj tiež." "A môj dedko bojoval na Dukle." "Aj môj." "A ako sa volal?" "SS gruppenführer Otto von Heslich."

Vyjde muž z latríny a stretne kamaráta. „Ty, počuj, prečo máš taký sajrat okolo úst?“ „Ale, vypadla mi do latríny zubná protéza.“ „A čo, našiel si ju?“ „Vyskúšal som ich päť a ani jedna mi nepasovala.“

Janko, Jožko a Dežko sa pretekajú, kto je odvážnejší. Dohodli sa, že skúška odvahy bude mať dve časti: najprv musia podať ruku medveďovi a potom sa vyspať so svojou ženou. Prvý ide Janko, vbehne do jaskyne za medveďom a keď sa vráti, je taký otrasený, že už nie je ničoho schopný. Druhý ide Jožko a dopadne rovnako ako Janko. Tretí ide Dežko. Ostatní dvaja na neho čakajú a Dežka nikde. Po pol hodine vybehne aj on. „Čo si tam tak dlho robil?“ pýtajú sa tí dvaja. „Bola tam strašná tma“, hovorí Dežko „a s kým si to mám vlastne podať ruku?“

Aké sú prvé príznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníka a pocit horúceho dychu na chrbte.

"Čo treba urobiť keď vybuchne atómová bomba?" "Treba sa vykúpať, zabaliť do bielej plachty a pomaly ísť na cintorín." "Prečo pomaly?" "Aby nevznikla panika."


Príde pani s dieťaťom k doktorovi. Ten dieťa prehliadne a potom hovorí matke: "Vyzlečte sa..." Matka zdesene hovorí: "Prečo? Choré je dieťa, nie ja!!!" Doktor: "Toto už nezachránime, urobím vám nové..."

Aký je rozdiel medzi hnačkou a smrťou? Žiadny. Príde a musíš ísť.

Môj brat je zápasníkom v Bratislave. A s kým zápasí? So smrťou.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10