SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

O blondínkach

Na brehu mora sedia dvaja ľudožrúti, otec a syn. Zrazu sa na obzore objaví plť a na ňom stroskotanec. Je to krásna mladá blondínka. “Jeeej, oci, zožerieme ju?” “Ale kdeže, synak, vezmeme ju domov a zožerieme mamu.”

Kedy požiadaš blondínku o ruku? Keď už nevládze ústami.

Vieš ako v sobotu večer rozosmeješ blondínu? Že jej v stredu večer povieš dobrý vtip!


Ako si sadnú 4 blondínky na jednu stoličku? Otočia ju naopak.

Viete, čo vám odpovie blondínka, keď sa jej spýtate, prečo ešte nevymenila rybičkám vodu? Však ju ešte nevypili.

Čo si pomyslí blondínka, keď na chdníku pred sebou zbadá šupku od banána? “Zase spadnem!”

Je plná trieda blondínok a učiteľka im hovorí: Vy ste tak hlúpe, že z vás 80% prepadne. A jedna blondínka sa ozve a hovorí: Hahaha, toľko nás tu ani nie je.

Vieš, prečo v kine sedí blondínka vždy v prvom rade?!? Lebo ten film chce vidieť ako prvá.

Čo majú spoločne blondína a brokovnica? Obe sa lámu cez koleno a nabíjajú od zadu.

Príde blondínka k policajtovi, ktorý stojí pred policajnou stanicou a pýta sa ho: Prosím Vás, neviete, kde je tu policajná stanica? Policajt sa na ňu pozrie a povie: “Prečítajte mi názov tej budovy za mnou.” Blondínka sa otočí, prečíta názov policajná stanica, obráti sa ku policajtovi a spýta sa ho: “A teraz mi už poviete?”

Inštruktor na vodičskom kurze: "Čo by ste robili, keby vám počas jazdy vypadlo koleso?" Blondínka: “Pridala by som a dobehla ho.”

Dcéra blondínka hovorí svojej mame blondínke: Nezabudni, že keď budeš nabudúce v spoločnosti hovoriť o našom veku, musí byť medzi nami minimálne 9 mesiacov rozdiel!


Hovorí blondína blondíne: “Včera som bola na tehotenskom teste.” “A boli ťažké otázky?”

Ide blondína s walkmanom po chodníku, zrazu jej walkman spadne na zem a blondína stuhne. Príde mladík k walkmanu, nasadí si ho na uši a počuje: “Pravá, ľavá, pravá…”

Ide blondína na škodovke a dôjde jej benzín. Nevediac o tom otvorí prednú kapotu a zalomí rukami: Preboha, veď mi ukradli motor! Vtom ide okolo druhá blondína na škodovke, zastaví, vystúpi, vypočuje si kolegyňu, otvorí zadnú kapotu a s potešením vraví: Máte šťastie, náhodou tu mám rezervný motor!


1 2 3 4 5 6 7