SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

O blondínkach

Blondínka sa sťažuje kamarátke: Včera mi kamoška povedala, že som lesba. Tak som sa nahnevala, že som ju zhodila z postele.

Blondínka s Brunetkou vyskočia s lietadla, ktorá dopadne prvá???Brunetka pretože blondínka sa musí opýtať na cestu.

Viete aká je najmúdrejšia blondínka? Zlatý retriever.


Prečo si blondínky kupujú dva lístky do ZOO??? Jeden ma aby sa dostala dnu a druhy von.

Dve blondínky cestujú vlakom. Oproti nim sedí jeden prešedivený, bradatý muž. Jedna hovorí: Ty počuj, to nie je kráľ Štefan? Druhá blondínka: Šibe ti, veď ten zomrel pred 100 rokmi. O nejaký čas vojde do kupé muž a hovorí: Hello Štefan! Ako sa máš? 100 rokov som ťa nevidel. Na to blondínka: No... Komu tu šibe?

Viete aké vitamíny chýbajú blondínkam? I a Q.

Blondínka sa pýta druhej blondínky: “Dnes sme behali 12 minútovku.” A druhá na to: “A za koľko si ju zabehla?”

Viete prečo ma blondínka mozog ako zrnko? Lebo jej opuchol.

Blondínky sledujú televíziu. Idú správy, ukazujú muža, ktorý chce skočiť z paneláku a prvá hovorí druhej: “Stav sa zo mnou o 100 korún, že skočí.” “Dobre, ale ja hovorím, že nie.” Chlap skočí a blondína hovorí druhej: “Vyhrala som, ale musím ti niečo povedať, ja som tie správy už videla a vedela som, že skočí.” “Ja sa ti musím s niečim tiež priznať, ja som to tiež videla, ale neverila som, že skočí ešte raz.”

Vieš, aký je rozdiel medzi múdrou blondínkou a Yetim? Yetiho vraj už videli.

Prečo pozerá blondínka porno film až do konca? Lebo je zvedavá, či sa vezmú.

Vstúpi blondína do vlaku a pýta sa: “Dostanem sa týmto vlakom do Prahy?” “Nie”, znie odpoveď. Vstúpi druhá a pýta sa: “A ja?”


Po púšti idú blondínka, brunetka a rusovláska. Zrazu sa za nimi objaví lev a začne ich naháňať. Tak bežia, bežia, ale lev ich už dobieha. Brunetka naberie do dlane piesok a hodí ho levovi do oči. Lev len zareve. Bežia ďalej, ale lev ich opäť dobieha. Tentokrát mu hodí piesok do oči rusovláska. Lev zareve. Bežia ďalej a zrazu pred sebou vidia palmu. Rusovláska a brunetka sa na ňu vyšplhajú, len blondínka zostane stáť dole. Tie dve na ňu kričia: Neblázni, vylez hore! Blondínka im odpovedá: A čo, ja som hádzala piesok?

Na hraniciach vraví hraničná kontrola blondínke: “Slečna, môžete sa identifikovať?” Blondínka vytiahne zrkadielko, pozrie sa doň a povie: “Áno, to som ja.”

Brunetka, ryšavka a blondínka sa zúčastnia závodu v plávaní, štýl prsia. Brunetka a ryšavka už dávno doplávajú a blondínka stále nikde. Blondínka pripláva za dve hodiny a sťažuje sa u rozhodcu: “Pán rozhodca, nechcem žalovať, ale tamtie si pomáhali rukami.”


1 2 3 4 5 6 7