SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

SMS blahoželania

Až zaznie “áno” oboch Vás a varhanov melódia, nech Vaše sľuby splynú v jeden hlas - som navždy Tvoj a Ty navždy moja.

Až nastane ten slávnostný čas a zaznie svadobná melódia, Vaše sľuby splynú v jeden hlas a je z nich dokonalá harmónia.

Dávno ste si priali, aby ste sa mali, teraz keď sa máte, dúfam že si dáte, myslím toho vínka, čo pred sebou máte. Krásny život Vám praje...


Ako ty jemu, tak on tebe, verní si buďte v každej dobe. Jeden druhého si vážte, stále s láskou žiť sa snažte. Láska najväčší je dar, buďte navždy šťastný pár.

Vaša láska, sľuby, snenia, doterajšie priateľstvo, nech sa odo dnes zmenia v najkrásnejšie manželstvo.

Hlahoľte zvony, vyzváňajte v radosti, prineste môj pozdrav pred svadobných hostí. Pozdravte ženícha, bozkajte nevestu, že im prajem všetko najlepšie na ich spoločnú cestu.

Čo dnes ste si sľúbili, neberte už nikdy späť, nech o ďalšie šťastné manželstvo je bohatší náš svet.

Veďte loďku šťastia svojho, do prístavu manželského. Na vietor si pozor dajte, kormidlom smer udávajte. Držte svoju loď v poriadku, rozmnožujte posádku.

Na záver, čo k tomu dodať? Zostáva len zavinšovať: Nech Vás všetci radi majú, ku Vám sa vždy ponáhľajú.

Radosť zo života majte, na potomkov pamätajte, lebo láska bez detí, tá sa často rozletí.

Na ružiach ustlané mať, v manželstve nepoznať bôľu, do smrti radi sa mať, životom šťastne ísť spolu. Lebo keď chcete, aby ste v manželstve pravé šťastie našli, nech vernosť a láska vaše srdcia krášli.

Do daru si lásku dajte a do sŕdc vpíšte svoje mená. Prejde čas a prídu prvé vrásky a vy v očiach svojich detí nájdete najkrajší dar žijúcej lásky.


Keď budú svadobný pochod hrať, čo viac vám na cestu môžem priať? Nech šťastie je stále s vami. A čo život nemôže vám dať, to s láskou nahraďte si sami. Vykročte dvaja, ako muž a žena.

Sypte vtákom veľa chleba, nech to u vás skoro spieva. Ak to bude holubička, nech má ona modré očká. Ak to bude chlapček, nech mu rastie strapček.

Zvonky šťastia pieseň hrajú, vtáčikovia Vám zaspievajú, pre nevestu a ženícha, nech Vám láska neutícha, nech Vám kvitne samé šťastie, pre to šťastie držím päste.


1 2 3 4 5 6 7