SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

SMS, Citáty a Výroky, Vtipy

Najväčšou chybou, akej sa v živote môžete dopustiť, je stále sa báť, že nejakú urobíte...TOPlist

SMS blahoželania

Krásnou kyticou je vhodné dnes priať, aspoň maličkú radosť k sviatku dať. Všetko najlepšie, zdravie šťastie a rodinnú pohodu z celého srdca praje...

Medové týždne sú pred Vami, to už je taká móda. Nevyužiť ich naplno bola by veľká škoda.

Žite v láske, žite svorne, poisťovňa platí vzorne. Výbavičku aj drobnosti vyplatí vám v hotovosti.


Keď chcete mať pokoj v rodine zavrite obe svokry do skrine, pustite ich len na výročné sviatky aj to len na chvíľu a potom spiatky.

Lásky po plecia, šťastia do vreca, peňazí mať ako smetí no a aspoň tucet detí. Veľa šťastia dvom a do roka trom, ak sa vám to bude páčiť, pokračujte v tom.

Veľa pite, veľa jedzte, do postele tíško vlezte, nikomu ani muk, bude chlapec ako buk.

Hodne pite, hodne jedzte, do postele tíško vlezte. Premýšľajte v kľude o budúcom sčítaní ľudu.

Dovoľte mi zaželať vám v pokoji a mieri blaženosti plnú mieru, bozkov plné pery. Nech sa váš svet tuho sfarbí na ružovo a nech zaznie piesňou lásky azúrovou.

Ženích sa raduje, nevesta jasá, svadobný deň je dokonalá krása. Nech každý z tých ďalších sa mu podobá, a nech máte v nich dosť šťastia obaja.

Tíško a po špičkách čarovnou bránou vchádzate za šťastím, kde na Vás oboch čaká raj. Láska je krehká, zraniteľná, nemá rada hádky. Aj tak je život zložitý a krátky. Preto sa snažte, nech je všetko vždy len naj.

Mnoho zmôže sila duše, mnoho viera, mnoho nádej, ale všetko zmôže láska. Na spoločnej ceste životom nech sa Vám vždy darí, majte veľa detí, ktoré rozžiaria Vám radosť v tvári.

Manželstvo je podľa mnohých rozbúrený prístav, pre lásku a pre nezhody, býva v ňom dosť miesta. Tak nehľadajte jeden na druhom vady, s láskou žiť a veriť si - to sú predpoklady, že láska Vaša vytrvá a pôvab svoj si zachová, nezmenší ju všednosť dní a nezničia ju starosti.


Láska, šťastie, spokojnosť sú tri dobré vlastnosti. Nech Vás oboch sprevádzajú vo Vašom manželskom šťastí.

Dnes vykročíte spolu ako manželia. Na spoločnej ceste životom nech Vás spája láska, porozumenie a vzájomná dôvera. Je veľa lások na svete, každá však je iná... Tá Vaša nech je najkrajšia, vždy úprimná a verná! Veľa šťastia Vám zo srdca želá...

Dnes ste si navzájom dali dva svadobné prstienky. Nech sú raz rovnako krásne i Vaše spoločné spomienky.


1 2 3 4 5 6 7